tirsdag 3. juni 2014

Bilder fra foreningens sommeravslutning inne på Sætertjern i Østmarka i går kveld

Det ble en kjempefin solskinnskveld hvor hele 20 medlemmer/deltakere hadde funnet veien inn til Sætertjernskoia (den ene av foreningens 2 hytter i Østmarka). Der inne sto allerede Bent klar med pølsegrillen og nykokt kaffe da vi andre ankom arrangementet i 1930-tiden. En stor takk både til ham og til Marie m.fl. som tok en masse fine bilder i løpet av denne kvelden. De 2 vedlagte bildene er det for øvrig Rolf Arild som står for. Det ligger nå mange flere bilder fra denne flotte kvelden ute på foreningens facebookside. Jeg vil samtidig på vegne av foreningen få benytte anledningen til å ønske både foreningens medlemmer og alle andre som følger med på så vel hjemmesiden (som facebooksiden) vår en riktig god sommer med mange hyggelige ferieopplevelser der ute i skog og mark !

 

Ole Johan – Leder LJFF